Umów wizytęprzez Internet!


Wybierz dogodny termin w poniższym kalendarzu i potwierdź rezerwację.

Wczytywanie kalendarza...

Powrót do kalendarza
01 stycznia 0000 godzina 00:00
Tutaj wpisz kod który otrzymałeś wiadomością sms.
Wysyłanie

Wysyłanie danych

Zapraszam serdecznie na bezpłatne
konsultacje w moim gabinecie.

W ramach wspólnego spotkania:

 • dokonamy szczegółowej oceny masy i składu ciała
 • przeanalizujemy Twoje potrzeby i wydatki energetyczne
 • ustalimy optymalny zakres badań laboratoryjnych

Proszę o telefon aby umówić konkretną godzinę spotkania.

Zapraszam serdecznie na
konsultację online.

W ramach wspólnego spotkania:

 • dokonamy szczegółowej oceny masy i składu ciała
 • przeanalizujemy Twoje potrzeby i wydatki energetyczne
 • ustalimy optymalny zakres badań laboratoryjnych

Proszę o telefon aby umówić konkretną godzinę rozmowy.

Ukryj kalendarz

NASI GŁÓWNI SPECJALIŚCI

 • mgr inż. Aleksandra Rzepecka

  Aleksandra Rzepecka

  663 032 938

  Studia z zakresu technologii żywności i żywienia człowieka podjęte na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu oraz Akademii Rolniczej w Krakowie dały mi szeroką wiedzę o żywności oraz sposobach jej przechowywania i przetwarzania. Ukończenie dietetyki na Akademii Medycznej w Poznaniu gruntownie przygotowało mnie do rzetelnej pracy w zawodzie i profesjonalnej pomocy pacjentom.
  Umiejętności doskonaliłam pod okiem profesorów i zespołów medycznych m.in. w Szpitalu im. Franciszka Raszei w Poznaniu oraz w Szpitalu Klinicznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Niemniej istotne było dla mojego rozwoju doświadczenie wyniesione z pracy w Domach Pomocy Społecznej w Mórkowie i Koninie. 
  Praktyka w szpitalach szczególnie ukierunkowała moje zainteresowania na pomoc w przypadkach otyłości, cukrzycy i nadciśnienia tętniczego. Ciągle dążąc do poszerzania kompetencji, zdobyłam również specjalistyczną wiedzę na temat żywienia osób z chorobami nowotworowymi oraz szczególnych potrzeb kobiet w ciąży oraz karmiących. 
  Teraz chcę zdobytą wiedzą i umiejętnościami służyć wszystkim, którzy potrzebują fachowej pomocy na drodze do zmiany nawyków żywieniowych. Jestem przekonana, że rolą dietetyka jest przede wszystkim wsparcie pacjenta w osiąganiu wyznaczonych celów, dlatego dbam o ciepłą i pełną entuzjazmu atmosferę w gabinecie. Chciałabym, aby pacjenci otrzymywali nie tylko wskazówki żywieniowe, ale również motywację do działania mimo przeciwności. 
  Uwielbiam innowacyjne podejście do gotowania, wypróbowywanie nowych połączeń w kuchni oraz odkrywanie nieznanych wcześniej, egzotycznych produktów.
  czytaj więcej
 • Anita Ziółkowska

  Anita Ziółkowska

  459 324 759

  Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, w trakcie studiów magisterskich. Specjalizuję się w dietetoterapii chorób metabolicznych. Interesuję się szczególnie dietą w chorobie Hashimoto, insulinooporności, a także w zespole jelita drażliwego.
  Nieustannie poszerzam swoją wiedzę na konferencjach naukowych i szkoleniach, co pozwala mi na skuteczną dietoterapię nawet najcięższych przypadków chorób dietozależnych.
  Na co dzień jestem także Trenerem Personalnym, co pomaga mi w uzyskaniu jeszcze lepszych efektów u osób, które pragną nie tylko zmienić cyferki na wadze, ale też ujędrnić swoje ciało i polepszyć samopoczucie.
  Najważniejsze jest dla mnie indywidualne podejście do pacjenta, które pozwala mi na ułożenie jadłospisu uwzględniającego nawyki żywieniowe danej osoby, aby dieta nie była obowiązkiem a przyjemnością. Podczas moich wizyt w gabinecie, usługi nie kończą się na analizie i jadłospisie, ale także na kreowaniu zdrowych nawyków żywieniowych.
  czytaj więcej
 • Michał Kaszkowiak

  Michał Kaszkowiak

  504 699 247

  Jestem absolwentem I stopnia oraz magistrantem kierunku Dietetyki na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Odbyte praktyki podczas kształcenia oraz liczne szkolenia dokształcające pozwoliły mi na poszerzenie wiedzy w obszarze dietetyki klinicznej oraz sportowej. Swoja wiedzę poszerzam o nowsze doświadczenia uczęszczając na liczne szkolenia.
  Jako osoba mająca codziennie kontakt ze sportem przykładam ...

  czytaj więcej
 • Olga Cieślar

  Olga Cieślar

  578 266 133

  Jestem absolwentką studiów wyższych na kierunku dietetyka ze specjalizacją "Poradnictwo dietetyczne". Obecnie kontynuuję studia na II stopniu na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu na profilu "Dietetyka w specyficznych potrzebach żywieniowych".
  Praktyki zawodowe, które odbyłam m.in. w poradniach dietetycznych, szpitalach i placówkach oświaty, kompleksowo przygotowały mnie do wykonywania zawodu. Posiadam rozległą wiedzę z zakresu prawidłowych norm żywieniowych, co pozwala dostosować dietę do wieku i jednostek chorobowych pacjenta.
  W gabinecie zapewniam komfort i profesjonalizm. Cechuje mnie łatwość w nawiązywaniu kontaktów, otwartość i przyjazne usposobienie. Zapraszam serdecznie!
  czytaj więcej