Umów wizytęprzez Internet!


Wybierz dogodny termin w poniższym kalendarzu i potwierdź rezerwację.

Wczytywanie kalendarza...

Powrót do kalendarza
01 stycznia 0000 godzina 00:00
Tutaj wpisz kod który otrzymałeś wiadomością sms.
Wysyłanie

Wysyłanie danych

Zapraszam serdecznie na bezpłatne
konsultacje w moim gabinecie.

W ramach wspólnego spotkania:

  • dokonamy szczegółowej oceny masy i składu ciała
  • przeanalizujemy Twoje potrzeby i wydatki energetyczne
  • ustalimy optymalny zakres badań laboratoryjnych

Proszę o telefon aby umówić konkretną godzinę spotkania.

Zapraszam serdecznie na
konsultację online.

W ramach wspólnego spotkania:

  • dokonamy szczegółowej oceny masy i składu ciała
  • przeanalizujemy Twoje potrzeby i wydatki energetyczne
  • ustalimy optymalny zakres badań laboratoryjnych

Proszę o telefon aby umówić konkretną godzinę rozmowy.

Ukryj kalendarz

O nas


 

 

W trosce o Twój komfort dojazdu nasze Centrum Dietetyczne DOBRY DIETETYK℠ położone jest w Poznaniu w niedalekiej odległości od dworca kolejowego. Zadbaliśmy również o miejsca parkingowe przed budynkiem tak, abyś bez przeszkód mógł zaparkować swój samochód przed samym ośrodkiem.

Nasze Centrum należy do ogólnopolskiej sieci placówek, co gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług oraz pełen profesjonalizm w podejściu do pacjenta. Wybierając naszą placówkę masz pewność, że dokonałeś dobrego wyboru!

Wychodząc naprzeciw potrzebom pacjentów, nasi dietetycy pracują w godzinach od 12 do 20 tak, aby każdy mógł wybrać odpowiednią dla siebie godzinę. W trosce o czas naszych klientów wprowadziliśmy również system rezerwacji wizyt przez Internet, dzięki któremu szybko i wygodnie umówisz się na wizytę. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych usług.

Doradztwo żywieniowe

Poznańskie Centrum DOBRY DIETETYK℠ to placówka w największej w Polsce sieci poradni dietetycznych DOBRY DIETETYK℠. To, co wyróżnia nasz zespół to profesjonalne i kompleksowe podejście do każdego pacjenta. Skupiamy się na zmianie nie tylko diety, ale i na poprawie stylu życia.

Oferujemy kompleksowe usługi dietetyczne zarówno w zakresie dobierania indywidualnych diet, jak również poradnictwa i wsparcia dietetycznego. W naszej placówce każdy uzyska spersonalizowane rady i wskazówki, które zawsze tworzone są na podstawie szczegółowego wywiadu żywieniowego uwzględniające preferencje oraz aktualny stan zdrowia.

 

Zindywidualizowana opieka i programy dietetyczne dla pacjentów

Doradztwo żywieniowe świadczone przez Poznańskie Centrum Dietetyczne DOBRY DIETETYK℠odznacza się najwyższą jakością i profesjonalizmem a także odpowiedzialnością. Nasz zespół specjalizuje się nie tylko w dietetyce ogólnej, ale też w różnych dziedzinach specjalistycznych takich jak żywienie dzieci, dietetyka sportowa czy odżywianie kobiet ciężarnych.